Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
okna

Funkcjonalne, piękne i trwałe okna. Nowoczesne modele 46 proc. taniej

Energooszczędne, bezpieczne i estetyczne – takie powinny być okna do naszych domów. Jeśli planujesz ich wymianę w najbliższym czasie, mamy dla ciebie dobrą informację. Systemy okienne i drzwi tarasowe OKNOPLAST kupisz do 46 proc. taniej.

Share
Funkcjonalne, piękne i trwałe okna. Nowoczesne modele 46 proc. taniej
Źródło: Shutterstock.com
d159ov9

Nie tylko szyba i profil – okna, które chronią i zdobią

Wybór okien to decyzja na lata, dlatego warto wybrać produkt o najwyższej jakości. Jeśli zaplanujesz zakup z wyprzedzeniem i złożysz zamówienie w odpowiednim terminie, możesz zaoszczędzić niemal połowę kwoty inwestycji. Promocja trwa do 14 grudnia i obejmuje serie okien OKNOPLAST: Koncept, Prolux, Pixel, Winergetic Standard, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive oraz drzwi tarasowe HST i HST Premium.

Okna poza ochroną i doświetlaniem domów i mieszkań, mogą być też ozdobą. Choć ich wygląd nie podlega zmieniającym się trendom tak silnie, jak np. ma to miejsce w przypadku mebli, to coraz bardziej liczy się ich estetyka, która uzupełnia wygląd zewnętrzny budynku. Poza klasyczną bielą okna są dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można je zastosować w każdym wnętrzu i dopasować do dowolnego stylu budownictwa. Choć przy ich produkcji zastosowano nowatorskie rozwiązania i najnowsze materiały, to szeroki wybór kolorów imitujących różne gatunki drewna pozwoli dobrać odpowiednie okna także zwolennikom stylu tradycyjnego - tu sprawdzi się seria klasycznych okien Koncept.

Okna, które dają więcej światła

Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią rozwiązania oparte na technologii i nowoczesny dizajn – to seria Prolux. Doskonały wybór dla tych, którzy nie chcą, aby zbędne, widoczne elementy konstrukcyjne zakłócały linię okna. Zastosowanie specjalnie opracowanego pakietu szybowego oraz maksymalne wyszczuplenie wzmocnionych profili pozwoliło na stworzenie bardzo eleganckich i solidnych okien. Konstrukcja profilu PVC ramy i skrzydła oraz większa powierzchnia szyby dają do 22 proc. więcej światła niż standardowe okna. Seria Prolux skutecznie ochroni nas przed utratą ciepła, a dzięki większej powierzchni szyb, do środka dostanie więc więcej ciepła z zewnątrz.

Oknoplast
Źródło: Oknoplast

W wybranych, objętych promocją seriach okien znalazły się opcje, które można precyzyjne dopasować do potrzeb zamawiającego, jak i uniwersalne okna z serii Pixel w kształcie... idealnego kwadratu. Doskonale pasują do nowoczesnego, minimalistycznego budownictwa o prostej linii. Ich wysublimowaną prostotę wzmacnia też fakt, że zostały wyposażone w niemal niewidoczne, nowoczesne zawiasy, które dodatkowo gwarantują większą stabilność okna i kontrolę przed jego nagłym zamknięciem.

Oknoplast
Źródło: Oknoplast

Komfort ciepła, ciszy i oszczędności – postaw na odpowiednie okna

Nowoczesne okna spełniają zdecydowanie wyższe standardy izolacyjne niż kiedyś. Technologie zastosowane w seriach okien Winergetic Standard, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive pozwalają na obniżenie kosztów ogrzewania budynku, dzięki mniejszym stratom energetycznym, a dodatkowo zwiększają ochronę przed hałasem. Nawet 7 komór i grubość ścianki profilu do 3 mm to gwarancja funkcjonalności i trwałości okna oraz doskonałej izolacji przed utratą ciepła i uciążliwymi hałasami z zewnątrz.

d159ov9

Okna tarasowe – przejście bez barier architektonicznych

Promocja obejmuje też efektowne drzwi tarasowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obniżony próg, łatwe i lekkie otwieranie dzięki podwójnym prowadnicom oraz minimalistyczny, nowoczesny dizajn sprawiają, że takie drzwi tarasowe są bardzo funkcjonalne, ale mało rzucają się w oczy. W kategorii drzwi tarasowych, które także są objęte atrakcyjną promocją, na uwagę zasługuje seria HST i HST Premium, które mogą mieć nawet do 3 m szerokości, a dzięki smukłym profilom zapewnią nam bardzo szerokie przejście nawet do 2,9 m. Takie rozwiązanie świetnie wpasowuje się w nowoczesne budownictwo oraz zaspokoi potrzeby osób, które chcą osiągnąć maksymalny efekt dużych przeszkleń w budynku. Dodatkowo serie te posiadają wzmocnienie antywłamaniowe.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com
d159ov9

Podziel się opinią

Share
d159ov9
d159ov9