Qaqwqwrqw

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Dobry dzień zaczyna się od kawy. Ekspresy już od 244 zł

Pyszna kawa w kilka chwil postawi cię na nogi głębokim smakiem i wspaniałym aromatem. Mały, prosty w obsłudze ekspres, który łatwo się czyści to prawdziwy skarb, zwłaszcza w małej kuchni lub biurze. Oto warte uwagi modele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały ekspres najczęściej pozwala na przygotowanie jednej porcji kawy
Mały ekspres najczęściej pozwala na przygotowanie jednej porcji kawy (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Niezbędna o poranku

Ekspresy ciśnieniowe to urządzenia wykorzystujące do przygotowania kawy wysokie ciśnienie, dzięki któremu napar ma intensywny smak i aromat, a na napój nie musimy długo czekać. Te urządzenia skracają czas oczekiwania na kawę nawet do kilkunastu sekund, w zależności od mocy. W atrakcyjnej cenie znajdziemy duży wybór ekspresów kolbowych do espresso, tradycyjnych ekspresów przelewowych z dzbankiem, małych ekspresów ciśnieniowych i popularnych urządzeń na kapsułki. Dwa ostatnie rodzaje cieszą się największym zainteresowaniem konsumentów. Wbrew sceptycznym opiniom dotyczącym jakości kawy z kapsułek, wykorzystywana do ich produkcji esencja ma takie same walory smakowe i zapachowe, co np. z dużego ekspresu ciśnieniowego. Ekspresy do kawy na kapsułki cechuje też atrakcyjne wzornictwo i wyjątkowo przystępna cena.

Tani nie znaczy gorszy

W atrakcyjnej cenie nietrudno znaleźć mały, zwarty w konstrukcji i intuicyjny w obsłudze mini ekspres na jedną filiżankę naparu. W odróżnieniu od dużych, w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych za kilka tysięcy złotych, do tego urządzenia sypiemy już zmieloną kawę, a wodę uzupełniamy w specjalnym zbiorniczku. Małe modele są więc mniej zautomatyzowane, ale ze względu na kompaktowe wymiary ich obsługa i czyszczenie nie sprawiają dużo trudności.

Qaqwqwrqw

Kawę z ekspresu cenimy za aromat, który zapewni nam wbudowany młynek do ziaren. Tańsze modele niestety nie mają go wbudowanego. Możemy jednak skorzystać z promocji lub wybrać urządzenie w atrakcyjnej cenie, które pozwoli zaoszczędzić nawet połowę ceny urządzenia i dokupić młynek.

Nie zajmie dużo miejsca

Proste w obsłudze ekspresy kapsułkowe i małe ekspresy ciśnieniowe sprawdzą się w małych kuchniach. Do zaparzenia kawy potrzebujesz zmielonej kawy lub specjalnych kapsułek, w których znajduje się odmierzona ilość skoncentrowanej esencji. W kilka chwil możesz cieszyć się np. ulubionym cappuccino czy espresso.

Qaqwqwrqw

W drugim przypadku nie musimy czyścić ekspresu, co znacząco ułatwia i usprawnia korzystanie z naszego ekspresu, który dodatkowo cieszy oczy eleganckim dizajnem. Kawosze, którzy poza smakiem i aromatem ciemnego napoju cenią stylowe wnętrza, mogą sięgnąć po stylowe ekspresy w oryginalnym kolorze, dopasowane do pozostałych dodatków.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw