Trwa ładowanie...

Dla fanów subtelnego latte i cappuccino. Ekspresy do zabielanych kaw

Wybierając ekspres, możemy sprawdzić nie tylko cenę i moc urządzenia, ale też rodzaj napojów, które przygotuje. Każdy model oferuje aromatyczne espresso – ale fani subtelnego latte i cappuccino także znajdą ekspres dla siebie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dla fanów subtelnego latte i cappuccino. Ekspresy do zabielanych kawŹródło: unsplash.com
d2bbpiv
d2bbpiv
W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów

"Poproszę duże latte!"

Na bazie espresso można przygotować wiele rodzajów kaw: od americano, przez popularne flat white po subtelne, mleczne cappuccino i latte macchiato. Mleczne, delikatne kawy cieszą się ogromną popularnością, ale nie w każdym ekspresie da się je wykonać. Modele, które spieniają i podgrzewają mleko, pomogą ci szybciej cieszyć ulubionym napojem.

Jeśli lubisz mleczne kawy, do wyboru masz: manualne metody przyrządzania zabielanych kaw (kawiarka i spieniacz do mleka), napoje z kapsułek, urządzenia z dyszą spieniającą mleko, ekspresy ze wbudowanym pojemnikiem na mleko, które także je podgrzewają i spieniają, a także ekspresy ze zintegrowanym spieniaczem, które rurką zasysają mleko np. z kartonu, które po podgrzaniu trafia do kawy.

Dla smakoszy mlecznych kaw

Każdą z ulubionych, mlecznych kaw możecie przyrządzić sami przy pomocy kawiarki i podgrzanego mleka. Wymaga to odrobiny wprawy, ale finalny efekt może mieć inny smak niż ten, którego oczekujemy. Możemy też zdecydować się na automatyczny model, który zaparzy kawę pod odpowiednim ciśnieniem i doda odpowiednią porcję ciepłego mleka. Przypominamy, że dodanie do gorącego naparu kawowego zimnego mleka może niekorzystnie wpłynąć na smak kawy, która może stać się kwaśna. Subtelna, mleczna pianka, która pięknie zabiela kawę, powinna mieć wyższą temperaturę od mleka wprost z lodówki.

Prywatna kawiarnia z własnym baristą…

Choć w zaistniałych okolicznościach trudno zaprosić gości na kawę, to spotkanie on-line także nie może się obyć bez aromatycznego naparu. Jeśli do twoich dziennych rytuałów należało odwiedzanie kawiarni i cieszenie się porankiem z pachnącym latte z sojowym mlekiem na wynos — spraw, aby w twoim domu "zamieszkał" prywatny barista. Więcej wolnego czasu to dobry moment na to, aby poeksperymentować z nowymi smakami kawy, które uzyskamy za pomocą smakowych syropów, a nadciągające cieplejsze miesiące będą dobrą okazją, aby mleczne kawy przyrządzić na zimno, dla ochłody.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2bbpiv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bbpiv