WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
11-07-2018 (09:50)

Chłodzenie w dowolnym miejscu. Lodówki turystyczne idealne na lato

Sezon na chłodzenie trwa. Klimatyzacja, wentylatory i urządzenia do przechowywania żywności latem to sprzęty niezbędne, aby przetrwać. Dzisiaj przygotowaliśmy szybkie zestawienie praktycznych, mobilnych lodówek w zależności od naszych potrzeb. Wolicie małą i mobilną czy dużą i wydajną?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lodówka turystyczna sprawdzi się nawet na plaży w upalny dzień
Lodówka turystyczna sprawdzi się nawet na plaży w upalny dzień (Fotolia)
WP

Lodówki turystyczne – niedrogie, a dobre

Mała lodówka na wkłady chłodzące pozwoli zabrać żywność na wycieczkę nawet w upalny dzień i nie obciążać budżetu. Wiele ciekawych modeli znajdziemy w cenie nawet do 100 zł. Takiej lodówki nie trzeba podłączać do źródła zasilania. Wystarczy schłodzić wkłady, które przez długie godziny zapewnią w środku urządzenia optymalną temperaturę do przechowywania mięsa, warzyw, owoców, a nawet ryb i ciast.

Wyższy poziom to mobilne urządzenia chłodzące, które podłączymy do prądu, a które chłodzą nawet do 18 stopni poniżej temperatury otoczenia.

WP

Jaką lodówkę wybrać?

Dopasowanie lodówki warto zacząć od jej pojemności. Dostępne modele mogą pomieścić nawet do 20l żywności, dzięki czemu poza żywnością, spokojnie schowamy do nich też sporo napojów, które zajmują najwięcej miejsca. Na uwagę zasługują modele zasilane elektrycznie, co wymaga stałego podłączenia do prądu. Mogą być podłączone do gniazdka zapalniczki samochodowej, dzięki czemu można z niej korzystać w trakcie długich podróży. Nawet pojemne modele lodówek turystycznych nie ważą dużo, bo ich waga często nie przekracza 5 kilogramów.

WP

Lodówka idealna na piknik

A może lodówka turystyczna w formie torby na ramię z paskiem ułatwiającym transport? Atutem tej lodówki jest jej mobilność, na którą duży wpływ ma niewielka waga. Taka torba chłodząca waży jedynie 0,4 kg, dlatego łatwo zabierzemy w niej prowiant na wycieczkę rowerową lub dłuższy spacer.

WP

Na dłuższy wyjazd możemy też wybrać większe urządzenie na kółkach, które wstawimy do kampera albo domku letniskowego.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP