Trwa ładowanie...
ycipk-21o2xh
Informacja prasowa
Okna i drzwi zewnętrzne

Błyskawiczne mycie okien na wiosnę

Dodawanie octu do wody, stosowanie gazet, sięganie po specjalne płyny – jest wiele sposobów na czyste okna bez smug. Jest też jednak prostsza metoda, która nie wymaga wiele wysiłku ani czasu. Zdradzamy sprawdzone pomysły na mycie okien.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Błyskawiczne mycie okien na wiosnę
(Jan Niezbędny)
ycipk-21o2xh

Po zimie okna zazwyczaj nie prezentują się piękne, a ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że wszelkie zabrudzenia widoczne są jak na dłoni. Oznacza to, że najwyższy czas na wiosenne porządki...

Mycie okien: masz wiele możliwości

Chyba każdy z nas ma sprawdzone sposoby na mycie okien bez pozostawiania smug. Niektórzy do wody z detergentem dodają odrobinę octu, inni z kolei używają gazet lub innego, twardego papieru, a jeszcze inni sięgają po specjalne płyny do mycia okien. Jest jednak też prostsze rozwiązanie.

ycipk-21o2xh

- Zamiast posiłkować się skomplikowanymi metodami, warto sięgnąć po ściereczki z mikrofibry do mycia okien. Produkty tego rodzaju skutecznie zbierają brud, nie wymagają stosowania detergentów, a dodatkowo nie zostawiają smug. W efekcie mycie okien staje się szybkie i wygodne, zaś zaoszczędzony czas można spędzić z bliskimi lub przeznaczyć na własne hobby – podpowiada Bartłomiej Szakiewicz, ekspert marki Jan Niezbędny.

Nowoczesny sposób mycia okien

Do mycia okien za pomocą ściereczki z mikrofibry właściwie potrzeba jedynie odrobiny wody. Specjalna struktura materiału sprawia, że skuteczne zbiera on wszelkie zabrudzenia. Wystarczy więc zwilżyć ściereczkę, a następnie zmyć całą szybę – najlepiej robić to, przesuwając się od góry ku dołowi. Po wszystkim wystarczy zostawić okno do przeschnięcia, ściereczkę wrzucić do pralki. Idealnie czyste okna bez smug gotowe w ekspresowym tempie!

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21o2xh

ycipk-21o2xh
ycipk-21o2xh