Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
sprzątanie
Krzysztof Mirończuk
17-10-2022 09:19
Materiał powstał przy współpracy z Philips

Błyskawiczne, dokładne i przyjemne sprzątanie. Sprawdź to!

Bałagan ma tę magiczną właściwość, że robi się sam, ale to my jesteśmy później odpowiedzialni za sprzątanie. Są osoby, którym robienie porządków sprawia przyjemność, ale są też tacy, którzy chcieliby jak najszybciej mieć to za sobą. Obie grupy może pogodzić jedno urządzenie, które wyniesie sprzątanie na nowy poziom.

 Źródło: materiały partnera
d12i0ua
d12i0ua

Philips AquaTrio to odkurzacz akumulatorowy pozwalający na jednoczesne odkurzanie i aktywne mycie. Pozwala też zadbać o tapicerowane meble z pomocą odłączanego odkurzacza ręcznego. Jednoczesne odkurzanie i mycie podłogi jest możliwe dzięki opatentowanej przez markę Philips technologii Aqua Spin. Polega na zbieraniu brudu znajdującego się z przodu i z tyłu nasadki i jednoczesnym myciu podłogi czystą wodą. Szczotki Power Brush obracają się z prędkością 4500 obr./min i usuną każdy rodzaj zanieczyszczeń suchych i mokrych.

To nie koniec ciekawych i sprytnych rozwiązań. System Aqua Diffusion to dwa odseparowane pojemniki, dzięki którym brud nie miesza się z czystą wodą. Do klasycznego odkurzania służy nasadka z podświetleniem LED, dzięki której nie umknie nam żaden szczegół. Philips AquaTrio jest przyjazny dla alergików. Wychwytując 98 proc. kurzu, przyczynia się do oczyszczenia powietrza w domu lub mieszkaniu. Czas pracy w trybie odkurzania i aktywnego mycia to aż 25 min, a więc można umyć aż 185 m2 podłóg. W standardowym trybie Philips Aqua Trio pracuje przez 45 min. W teorii brzmi to jak prawdziwa rewolucja, a w praktyce mówimy "Sprawdzam!".

Sprawdzamy Philips AquaTrio

Materiał powstał przy współpracy z Philips
d12i0ua
d12i0ua