ycipk-3ajycw
Anna Mucha: w jakim stylu urządziła swoje mieszkanie?

Anna Mucha: w jakim stylu urządziła swoje mieszkanie?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3ajycw

Aktorka Anna Mucha lubi skandynawskie meble i akcesoria do wnętrz. Zdarza się jej robić zakupy w znanej szwedzkiej sieci. Inspiracji do urządzania mieszkania aktorka szuka w czasopismach wnętrzarskich oraz internecie.

Anna Mucha od wielu lat jest zafascynowana Włochami i włoskim stylem życia. Fascynacja ta nie przekłada się jednak na sposób, w jaki gwiazda urządziła swoje mieszkanie. Partner aktorki, Marcel Sora, pochodzi ze Szwecji. Jego matka jest Polską, a ojciec miał włoskie korzenie. Mucha często jest więc pytana o to, czy w mieszkaniu ma włoskie meble i szwedzką kuchnię, czy odwrotnie.

ycipk-3ajycw

– Śmieję się, że to jest ta druga opcja, czyli włoska kuchnia i szwedzkie meble, bo to są polskie pieniądze – mówi Anna Mucha.

Styl skandynawski to od kilku lat najpopularniejszy sposób urządzania wnętrz w Polsce. Polacy pokochali go za proste formy, naturalne tworzywa i piękne, jasne kolory. Zamiłowanie do szwedzkiego designu przekłada się na popularność mebli i akcesoriów z popularnej sieciówki.

Najlepszy sposób na przytulny, cichy dom. Znasz?

Przy kreowaniu wystroju swojego mieszkania gwiazda lubi szukać inspiracji w branżowej prasie. Chętnie kupuje magazyny o tematyce wnętrzarskiej oraz katalogi poszczególnych firm. Przegląda też internet, począwszy od Instagrama, aby poznać najnowsze trendy światowe lub przyjrzeć się propozycjom największych projektantów.

ycipk-3ajycw

– Uwielbiam kuchnię, w związku z czym w moim domu stoją książki gastronomiczne, kulinarne, wszelkiego typu recenzje różnych miejsc czy przepisy kulinarne – mówi Anna Mucha. Aktorka chętnie bywa także na imprezach związanych z tematyką wnętrzarską.

ycipk-3ajycw
ycipk-3ajycw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ajycw