Trwa ładowanie...
Partner materiału: Bosch

Akumulator Power for All 18V marki Bosch – agent do zadań specjalnych? Sprawdziliśmy!

Myśląc o domowym remoncie, masz przed oczami stertę narzędzi i zwoje poplątanych kabli? Z pomocą przychodzi akumulator Power for All 18V marki Bosch. Postanowiliśmy sprawdzić, jak urządzenie radzi sobie w duecie z różnymi sprzętami i czy sprawdza się zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Share
Akumulator Power for All 18V marki Bosch – agent do zadań specjalnych? Sprawdziliśmy!
Źródło: materiały partnera
d1u3j6e

Prosty, kompatybilny z 40 urządzeniami marki Bosch, wydajny, ergonomiczny i niezwykle prosty w obsłudze – tak producent opisuje akumulator Power for All 18V, innowacyjny system, który pozwala narzędziom pracować na dużej mocy przez długi czas bez konieczności podłączania ich do prądu. Akumulator marki Bosch to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto marzy o sprytnym, uniwersalnym systemie zasilania, które byłoby alternatywą dla sterty kabli i splątanych przewodów. Z tym pomysłowym wynalazkiem możesz zapomnieć o wielu różnych zasilaczach. Power for All 18V obsługuje aż 40 urządzeń marki Bosch, co pozwala zaoszczędzić energię i miejsce w przestrzeni domowej.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak akumulator poradził sobie w pracach domowych i w porządkach w ogrodzie. Cały eksperyment obejrzycie w poniższym wideo.

d1u3j6e

Podziel się opinią

Share
d1u3j6e
d1u3j6e