Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze? http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Jakie kolory półwyspu kuchennego?

Chciałam zapytać, czy półwysep w kuchni, który łączy salon z kuchnią, może być w innym kolorze niż meble kuchenne? Podoba mi się waniliowa kuchnia angielska z drewnianymi ciemnymi blatami, a wyspa byłaby brązowa z czarnym blatem granitowym. Wszystkie brązy w jednym odcieniu. I w salonie również ciemnobrązowe meble.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:54

Jak w salonie z otwartą kuchnią pomieścić wyspę, kącik jadalny i kominek?

Jak w salonie z otwartą kuchnią pomieścić meble kuchenne, wyspę, stół z krzesłami, kanapę dla 4 osób i kominek? Czy wydzielać także podłogę na część kuchenną i salonową? Nadmienię, że pomieszczenie ma 28 mkw. i posiada oko kuchenne i drzwi 3-skrzydlowe z wyjściem na taras.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:53

Czy LED-y ze ściemniaczem to oszczędność?

Czy zastosowanie żarówek LED dedykowanych do ściemniania (żyrandol na 6 żarówek LED G9 230 V 3W) wraz ze ściemniaczem dedykowanym do żarówek LED ściemnianych da mi jakieś oszczędności w stosunku do aktualnie zainstalowanych zwykłych żarówek z trzonkiem G9 ? Jakiego rzędu mogą to być oszczędności? Czy lepiej kupić żarówki LED G9 230V o niższej wartości, np. 1,8 W lub 2 W i nie zawracać sobie głowy ściemniaczem? Uprzejmie proszę o szybką odpowiedź i ewentualną podpowiedź co w zamian

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:51

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Vetrex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
Newsletter

Akceptuję regulamin