Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze? http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

sterownik

czy znalalazłes sterownik  do camera b4,09,24,1

1212marwes | 08.11.2015 15:30

Tani remont mieszkania

Chciałabym prosić o pomoc dla swojej znajomej mieszkającej wraz z dwójką dzieci na 28 mkw., w tym, w jednym pokoju 2 dzieci, drugi pokój z kuchnią, łazienka i mały przedpokój. Jeśli może Pani zasugerować, jak zaplanować zmiany, żeby było im trochę bardziej wygodnie, proszę o radę.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 10.9.2015 16:30

Jak urządzić pokój dla studentki?

Prosiłabym o podpowiedź, jak urządzić mały pokój dla studentki. Pokój ma wymiary 210 x 325 cm. Na jednej z krótszych ścian są umieszczone pośrodku drzwi, a na przeciwległej okno i grzejnik. Pokój ma pełnić funkcję sypialni, salonu i pokoju do nauki. Musi się w nim znaleźć miejsce dla dużej ilości książek. Chciałabym urządzić to pomieszczenie wygodnie i funkcjonalnie, kolorowo. Myślałam o jakiejś zabudowie wokół drzwi. Będę Pani bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 10.9.2015 16:27

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
Newsletter

Akceptuję regulamin