WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Letni dom nad rzeką

Letni dom nad rzeką

Mówi się, że wartość nieruchomości to po pierwsze, lokalizacja, po drugie, lokalizacja i po trzecie – lokalizacja. Ale co jeśli dom leży nad piękną rzeką, ale dzieli go od niej ruchliwa ulica?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Brandt kocha to miejsce – rzeka płynie wśród lasów, jest cisza i spokój, a w lecie może pływać łódką do pracy! Ale Kelly nie cieszy się ani spokojem, ani ciszą, bo od tej rzeki dzieli ich ruchliwa ulica. Kiedy przyjeżdżają na wakacje, nieustannie zajmuje się pilnowaniem dzieci i psa, żeby nie wpadli pod samochód. A w samym domu czekają kolejne pułapki. Schody do piwnicy są tak strome, że tylko czekać, aż ktoś się na nich połamie, a łazienka w sypialni służy za garderobę, bo nigdy nie było w niej wody! Woda jest w łazience w piwnicy, ale tam z kolei nie ma umywalki, więc myją ręce w… pralce. Nie tak Kelly sobie wyobrażała idealne wakacje. Jak wybrną z tej sytuacji?

"Pokochaj lub Sprzedaj – wakacyjne domy" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00.

WP

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP