Trwa ładowanie...

Stoliki w nowoczesnym stylu. Do minimalistycznych wnętrz

Cenisz minimalizm we wnętrzach? Unikasz kupowania bibelotów, a stawiasz na nowoczesną surowość? Proste meble w jednolitych kolorach będą dla ciebie idealnym wyborem. Zobacz, jakie stoliki proponujemy.

Stoliki w nowoczesnym stylu. Do minimalistycznych wnętrzŹródło: iStock.com, fot: FollowtheFlow
d33os3h
d33os3h

Stoliki w nowoczesnym stylu – do jakich wnętrz?

Skromny stolik, bez zdobień czy wyrazistych kolorów, będzie idealnym wyborem do wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Świetnie uzupełni surowy wystrój, w którym królują stonowane, harmonijne kompozycje kolorystyczne, prostota formy oraz funkcjonalizm. Minimalizm to trend, który staje się coraz bardziej modny ze względu na ruchy eko i zero waste, w których ogranicza się kupowanie i kolekcjonowanie, a stawia na wielokrotne wykorzystywanie różnych rzeczy.

Skromny stolik może być też elementem wyposażenia industrialnego salonu czy sypialni. Styl industrialny to dobry wybór dla osób, które cenią przestronność, światło, jasne kolory i proste, nowoczesne wzornictwo inspirowane stylem retro (gramofony, ciepłe drewno, miedziane lampy z żarówkami zwanymi edisonkami)
.

iStock.com
Źródło: iStock.com

Stoliki w nowoczesnym stylu – liczy się design

Czy skromne, pozornie nieładne stoliki mogą czymś zachwycać? Tak. Na przykład nowoczesnym wzornictwem, które odbiega od tradycyjnych konstrukcji składających się z prostokątnego lub okrągłego blatu oraz prostych czterech nóg z drewna. Teraz wykorzystuje się najczęściej cienkie stelaże łączone w wielokąty oraz gładkie blaty z drewna, hartowanego szkła albo metalu. Czasami dodaje się żywe, wyraziste kolory, które przyciągają uwagę, jednak częściej znajdziemy modele stonowane, jednokolorowe lub dwukolorowe.

Wśród naszych propozycji znalazły się stoliki kawowe, pomocnicze i nocne, które charakteryzują się prostą, ale pomysłową konstrukcją. Większość ma stalowe podstawy lakierowane proszkowo i blaty z drewna litego dębowego (niektóre mają blat z hartowanego szkła albo stali). Wszystkie kosztują od ok. 600 zł do ok. 2200 zł.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

d33os3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33os3h