Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
elewacje zewnętrzne
25-07-2013 12:49

Trwała elewacja w pięknych barwach

System produktów z mieszalnika Dekoral Color System poszerzył swą ofertę o akrylowe i silikatowo-silikonowe tynki elewacyjne. Dekoracyjno-ochronne produkty Dekoral to świetny sposób na stworzenie pięknej, a jednocześnie bardzo trwałej fasady domu.

Trwała elewacja w pięknych barwachŹródło: Dekoral
d1bwnp6
d1bwnp6

System produktów z mieszalnika Dekoral Color System poszerzył swą ofertę o akrylowe i silikatowo-silikonowe tynki elewacyjne. Dekoracyjno-ochronne produkty Dekoral to świetny sposób na stworzenie pięknej, a jednocześnie bardzo trwałej fasady domu.

Dobrze przygotowana, estetyczna fasada to najlepsza wizytówka domu. Jednak obok walorów wizualnych elewacja powinna być także trwała i odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, marka Dekoral poszerzyła swą ofertę o nowoczesne tynki zewnętrze – w skład nowej linii wchodzą: Tynk Akrylowy, Tynk Silikonow-Silikatowy oraz Masa Podkładowa. Całość dostępna jest w systemie produktów z mieszalnika Dekoral Color System, dzięki czemu klienci mogą tworzyć fasady w dowolnie wybranych przez siebie barwach.

Tynk Akrylowy to uniwersalna masa tynkarska przeznaczona do wykonywania cienkowarstwowych wypraw dekoracyjnych na zewnątrz budynków (z powodzeniem może być stosowana także wewnątrz pomieszczeń). Tynk zapewnia dobrą pracę ścian, a jednocześnie – dzięki zawartości silikonów posiada właściwości hydrofobizujące – uzyskana powłoka odpycha wodą, a przez to ułatwia utrzymanie ścian w czystości. Za sprawą unikatowej receptury produkt zachowuje trwałość kolorów oraz jest odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Drugim elementem nowej linii jest Tynk Silikonowo-Silikatowy, który łączy w sobie najlepsze cechy tynków silikonowych i silikatowych. Produkt jest wyjątkowo odporny na działanie wody oraz trudne warunki zewnętrzne. Zarazem wyróżnia się bardzo dobra przepuszczalnością pary wodnej, co ułatwia prawidłowe oddychanie ścian. Tynk Silikatowo-Silikonowy jest polecany szczególnie tam, gdzie ważne jest utrzymanie powierzchni w czystości, gdyż jest on bardzo odporny na różnego rodzaju zabrudzenia. Jednocześnie tworzy powłokę mocno związaną z podłożem, a tym samym cechuje się nieprzeciętną trwałością.

Uzupełnieniem oferty tynków jest dedykowana Masa Tynkarska. Produkt ten jest polecany do gruntowania podłoża i tworzenia podkładu pod tynki Dekoral Color System – zapewnia bowiem właściwą przyczepność dla wyprawy tynkarskiej. Może być stosowany na dobrze związane powłoki malarskie, a także typowe podłoża mineralne (beton, tynki cementowe, wapienne, cementowo-wapienne, piaskowiec, płyty gipsowo-kartnowe itp.) zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

d1bwnp6

Wszystkie produkty z nowej linii tynków Dekoral Color System polecane są do tworzenia wypraw wierzchnich w systemie ociepleń na bazie styropianu Termodek. System ten nie tylko zapewnia doskonałą izolację termiczną, ale jest też bardzo odporny na uszkodzenia, niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz zagrożenie ogniowe.

Nowa linia tynków dostępna jest w sieci sklepów farbami, lakierami i akcesoriami malarskimi Studio Dekoral. Najbliższą placówkę znajdziemy na www.studiodekoral.pl.

źródło: Dekoral

dostarczył: netPR.pl

d1bwnp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bwnp6