Trwa ładowanie...
d1prhmz

Szafa w skandynawskim stylu

Jasne drewno we wnętrzach to jeden z najsilniejszych trendów. Ten rodzaj wykończenia świetnie łączy się z bielą i pastelami, tworząc przyjazną pełną powietrza przestrzeń. Oto propozycja szafy na ubrania i dodatki w skandynawskim stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szafa w skandynawskim stylu
(Raumplus)
d1prhmz

Niezbędna w sypialni lub przedpokoju szafa nie musi być zwalistym i przytłaczającym meblem. Można wykończyć ją w laminacie idealnie odwzorowującym kolor i rysunek jasnych gatunków drewna.

– Niestety forniry są zbyt delikatne, aby stosować je na powierzchniach regałów. Zamiast nich używane są wysokiej klasy laminaty, które idealnie naśladują naturalne materiały, a jednocześnie są bardzo wytrzymałe. Sporą popularnością cieszą się płyty imitujące dąb bielony lub naturalny – mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Raumplus
Podziel się

Do zamknięcia szafy zastosować można najnowsze drzwi na zawiasach RPS. Natomiast w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na tradycyjnie otwierane drzwi, należy wybrać jeden spośród systemów przesuwnych.

d1prhmz

Ciekawą opcją jest podświetlenie ledowe. Jego natężenie i barwa są zmieniane dowolnie przez użytkownika. W ten sposób można je dostosować do własnego rytmu dnia. Przykładowo: ciepła żółta poświata o zachodzie słońca spowalnia biorytm i pomaga odpocząć. Wygodne sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą pilota. Źródło światła zamontowane jest w aluminiowej ramie wypełnionej matowym białym szkłem.

Podziel się opinią

Share

d1prhmz

d1prhmz
d1prhmz