Trwa ładowanie...

Sprzęt audio idealny w karnawale!

Karnawał, to niezapomniana okazja do zabawy! Choć okoliczności nie sprzyjają, wiele osób planuje zorganizować kameralne przyjęcia we własnych czterech ścianach. Jak powinna wyglądać taka domówka? Co przygotować? Najważniejszy jest zawsze sprzęt na domówkę. Jeśli nie masz odpowiedniego nagłośnienia, sprawdź koniecznie poniższe propozycje.

Artykuł sponsorowany
Sprzęt audio idealny w karnawale!Źródło: Adobe Stock
d40er7v
d40er7v

Sprzęt audio idealny na karnawał!

Przygotowania do domówki, warto rozpocząć od skompletowania odpowiedniego sprzętu audio. Właściwe nagłośnienie, jest kluczem do sukcesu każdej domówki – zwłaszcza, gdy trwa karnawał. Ostatnio bardzo popularne są urządzenia power audio. Samsung MX-T70, to sprzęt o potężnej mocy, która wynosi aż 1500 watów. Urządzenie może zastąpić zestaw dyskotekowy, jednocześnie gwarantując łatwość obsługi i wysoką funkcjonalność. Producent zdecydował się na umieszczenie głośników z dwóch stron, abyś mógł cieszyć się brzmieniem wypełniającym całą przestrzeń. Niskotonowy, 10-calowy głośnik, gwarantuje świetnej jakości bas. Tryb karaoke, to idealna opcja na karnawałową domówkę. Urządzenie posiada dwa wejścia mikrofonowe, dzięki czemu pozwala na popisy wokalne dwóch uczestników zabawy jednocześnie. Świetnym dodatkiem jest także imprezowe oświetlenie, które pracuje w wielu trybach.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dobrym pomysłem, jest także zakup soundbara. JBL Bar 2.1 Deep Bass, to idealna propozycja na karnawał. Sprzęt podłączysz do swojego telewizora i będziesz mógł cieszyć się nie tylko świetną muzyką, ale również dobrej jakości brzmieniem podczas oglądania filmów. Prezentowany soundbar ma moc 300 watów, więc możesz liczyć na solidne uderzenie muzyczne! JBL jest znany nie tylko z głębokiego basu, ale również z czystego brzmienia utworów różnych gatunków muzycznych. Dzięki komunikacji Bluetooth, możliwe jest także sterowanie sprzętem za pomocą telefonu. W zestawie znajduje się również przewód HDMI i pilot, który pozwala zdalnie i wygodnie sterować urządzeniem. Zestaw (listwa + subwoofer) możesz zamontować również na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na stoliku RTV lub podłodze.

Soundbar JBL Bar 2.1 DEEP BASS Źródło: materiały partnera

Spójrz jeszcze na ten soundbar. To propozycja od Sony. Moc 400 watów, zapewnia niezapomniane wrażenia muzyczne. Kanały w konfiguracji 3.1 gwarantują głębię dźwięku, wydobywającego się z listwy i subwoofera. Głośnik niskotonowy jest bezprzewodowy, więc nie musisz martwić się o maskowanie przewodu. Funkcja dźwięku przestrzennego, zapewnia wrażenie grania z różnych kierunków. Bas jest mocny i bardzo głęboki, dzięki czemu oglądanie filmów potrafi być bardzo emocjonujące. Możesz wybrać jeden z kilku trybów odtwarzania dźwięku, aby lepiej dopasować parametry do rodzaju aktywności. Podłączenie sprzętu jest bajecznie proste i wykorzystywany jest w tym celu Bluetooth lub przewód HDMI eARC lub optyczny.

Soundbar SONY HT-G700 Dolby Atmos Źródło: materiały partnera

Fanom uniwersalnych rozwiązań, spodoba się też pomysł na zakup głośnika mobilnego. JBL Xtreme 2 Gunmetal to sprzęt, któremu absolutnie nic nie brakuje. Moc 40 watów to sporo, jak na wymiary urządzenia. Zwłaszcza, że głośnik może odtwarzać muzykę przez nawet 15 godzin, przy wykorzystaniu wbudowanego akumulatora. Konstrukcja jest odporna na zachlapania, więc nie straszne jej wylane drinki, czy wakacyjne wypady nad jezioro. Jeśli nie chcesz inwestować w rozbudowany sprzęt audio, a często wyjeżdżasz za miasto, pomyśl o takim właśnie głośniku. Extreme 2 pozwala odtwarzać muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth, a także złącza mini jack o średnicy 3,5 milimetra.

Głośnik mobilny JBL Xtreme 2 GUNMETAL Źródło: materiały partnera

Mamy jeszcze jedną propozycję – tym razem dla fanów rozwiązań klasycznych. Zestaw kina domowego Yamaha HTR-2071B, zapewnia bajecznie dobry dźwięk. Kanały w konfiguracji 5.1, gwarantują przestrzenny dźwięk, który ma ogromny wpływ na ostateczną satysfakcję z odsłuchu. Moc wyjściowa zestawu, to aż 675 watów, więc grać możesz naprawdę głośno. Kino obsługuje format 4K, co na pewno ucieszy osoby nie lubiące kompromisów. Zestaw obejmuje amplituner, a także staw kolumn i subwoofer. Rozmieść poszczególne elementy w swoim salonie, aby cieszyć się kinowym dźwiękiem, a także sprzętem pozwalającym rozkręcić naprawdę dobrą domówkę.

Kino domowe YAMAHA HTR-2071B + YAMAHA NS-F51 + NS-P51 Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
d40er7v
d40er7v
Advertisement