WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Rudera nie do poznania

Rudera nie do poznania

Mat i Rebeckha to sympatyczna para, której Egypt Sherrod pomaga w kupnie domu do renowacji. W kolejnym odcinku programu ”Jak zarobić na remoncie?” jednie z najbardziej zaniedbanych domów prezentowanych w programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Małżeństwo z szóstką dzieci postanowiło podjąć się pierwszego dużego wyzwania inwestycyjnego. Dwa z prezentowanych domów podsunęła im Egypt, trzeci Rebeckha wybrała sama. Właśnie ta nieruchomość okazała się najbardziej… zatrważająca! Już od progu było widać uszkodzenia fundamentów na skutek wrastających w nie korzeni drzew oraz budzący odrazę stan elewacji.

To też cię zaciekawi. Oto prosty sposób na zachwycające wnętrze!

Jednak dopiero to, co bohaterowie programu ujrzeli w środku, przerosło ich oczekiwania! W salonie wyrosły nawet grzyby… leśnie. Walący się na głowę sufit, czarna pleśń i niesamowity smród dopełniły efektu grozy.

Wybór pomiędzy pozostałymi, prezentującymi się tylko nieco lepiej domami nie okazał się jednak dla pary trudny. Co stanowiło decydujący argument? Profesjonalna agentka nieruchomości jak zwykle poradziła sobie z decyzją swoich klientów doskonale. Jak zawsze wyszło fantastycznie.

"Jak zarobić na remoncie" tylko w Telewizji WP. Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.