WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Materiał Partnera
Ogród
29-05-2017 (15:37)

Osobliwe dekoracje ogrodowe

Wśród najczęściej poszukiwanych przedmiotów do domu i ogrodu dominują sprzęty do utrzymania trawnika. Największą popularnością cieszą się kosiarki spalinowe i traktorki ogrodowe. Ale wypielęgnowany i równo przycięty trawnik to nie wszystko. Serwis OLX postanowił zajrzeć do naszych ogrodów i przekonać się, w otoczeniu jakich przedmiotów najchętniej wypoczywamy. Znalazło się tu sporo unikatów, rękodzieła, a nawet zabytki!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osobliwe dekoracje ogrodowe
(Olx)

Dla wielu ogrodników to absolutny must have. Mody i trendy przemijają, a one królują w ogrodach od zawsze i na zawsze. Kryją się pod krzaczkami albo wesoło machają do przechodniów zza płotu. Krasnale, bo o nich mowa, w kategorii Dom i ogród na OLX rządzą niepodzielnie. Jak przystało na stworzenia magiczne występują we wszystkich odmianach, jakie można sobie wyobrazić. Są więc ceramiczne i betonowe, kolorowe , monochromatyczne, a nawet świecące.

Olx
Podziel się

Alternatywą dla nich są trolle. Według skandynawskich wierzeń to stworzenia brzydkie, złośliwe i chętnie wyrządzające szkody w gospodarstwie domowym. Na szczęście jest na to sposób. Wystarczy wystawić je na słońce, by na zawsze zmieniły się w kamień, a przy okazji stanowiły oryginalną ozdobę ogrodu.

Olx
Podziel się

Słodkie kociaki mogą gościć w ogródkach prze cały rok, skacząc po ścieżkach, grządkach i płotach. Wcale jednak nie chodzi o sympatyczne dachowce, a o ich artystyczne podobizny. To często unikatowe i niepowtarzalne rękodzieła, które chętnie pilnują obejść, wygrzewając się w słońcu.

Olx
Podziel się

Są też propozycje dla najbardziej wymagających . Wśród bujnej roślinności można ukryć różne skarby. Może to być ozdobne, drewniane koło, zabytkowa sieczkarnia, figura anioła czy… Johna Lennona! Aby mieć w ogrodzie studnię wcale też nie trzeba jej kopać. Co więcej, może ona posłużyć za oryginalny kwietnik. Jeśli jednak bardziej niż przaśny styl przekonujący jest dla nas barokowy, możemy zdecydować się na klasyczne posagi.

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.