Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
eksperymenty
27-09-2018 09:41

Magiczne eksperymenty z pralkami Bosch

22 września w nowo otwartym Airo Space Kids w Warszawie marka Bosch zorganizowała wyjątkową konferencję, na którą zostali zaproszeni dziennikarze wraz z dziećmi. W specjalnie na tę okazję stworzonym MiniLabie szaleni naukowcy z laboratorium Pana Korka przeprowadzili serię eksperymentów, wprowadzając gości w niesamowity świat zjawisk i najnowocześniejszych funkcji pralek Bosch.

Share
Magiczne eksperymenty z pralkami BoschŹródło: Materiały prasowe
d2j7610
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dozujący System i˗DOS z programem zarządzania online, czy innowacyjna technologia ActiveOxygen, która osiąga najlepsze efekty higienicznego prania dzięki cząsteczkom tlenu to tylko wybrane przykłady super technologii, które sprawiają, że podczas ich stosowania można poczuć się jak prawdziwy magik.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nieziemskiego klimatu spotkania dodała także kosmiczna sala zabaw Airo Space Kids, w której dzieci przeprowadziły eksperyment artystyczny. Przy użyciu specjalnych szablonów pomalowały pralkę i w ten sposób powstało jedyne w swoim rodzaju pralnicze dzieło sztuki, które marka Bosch przekaże dla Domu Dziecka nr 2 w Warszawie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2j7610
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j7610
d2j7610