Trwa ładowanie...
ycipk-l4gd96
wnętrza

IKEA świętuje. 40 lat regału BILLY!

Kto go nie ma. Na przestrzeni lat trochę się zmieniał i po 40 latach nadal wygląda świetnie. Mowa tu o regale BILLY, który właśnie obchodzi swoje urodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IKEA świętuje. 40 lat regału BILLY!
(Materiały prasowe, IKEA)
ycipk-l4gd96

- 40 lat temu zlecono mi zaprojektowanie prostego, funkcjonalnego regału do przechowywania książek – mówił Gillis Lundgren, projektant BILLY. - Wtedy nawet nie wyobrażałem sobie, że trafi do tylu domów na całym świecie. Pamiętam, że byłem szczególnie dumny z możliwości dopasowania wysokości półek i z głębokości regału – idealnej do przechowywania książek. Mogliśmy też przewozić regał w płaskich paczkach - to ja jako pierwszy zastosowałem ten pomysł.

Materiały prasowe, IKEA
Podziel się

Lundgren nazwał go na cześć swojego kolegi, który chciał mieć "przyzwoity" regał. I tak się stało. BILLY jest nadal ponadczasowym meblem, który można dostosowywać do swoich potrzeb.

ycipk-l4gd96

Zawsze na czasie

Ten ulubiony regał na przestrzeni lat był ciągle udoskonalany. Pojawiła się w nowych odsłonach kolorystycznych i wariantach. To, że jest dopasowany do stylu życia tak wielu ludzi wynika z jego konceptu.

Materiały prasowe, IKEA
Podziel się

Książki czy inne ważne dla nas rzeczy osobiste chcemy mieć w zasięgu wzroku.
Czasy się zmieniły, a jego funkcja nadal jest aktualna. Mimo, że coraz więcej czasu spędzamy w internecie, to wiele rzeczy posiadamy "offline". BILLY oczywiście zaistniał także w mediach społecznościowych. Słynny już hasztag #shelfie pokazuje jak ludzie podkreślają swoją osobowość poprzez urządzanie domu.

ycipk-l4gd96
Materiały prasowe, IKEA
Podziel się

Nowa odsłona

Z okazji swoich urodzin klasyczny regał otrzymał nowy żółty kolor, a także opcjonalne dodatki, Są nimi półki ekspozycyjne oraz podpórki do książek z serii BOTTNA w kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym. W ten sposób stał się jeszcze bardziej elastyczny i dostosowany do obecnych trendów wnętrzarskich.

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-l4gd96

ycipk-l4gd96
ycipk-l4gd96