ycipk-2esy9h

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Dobry design pod stopami. Głosuj!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobry design pod stopami. Głosuj!
(RuckZuck)
ycipk-2esy9h

Dobry Design to konkurs organizowany co roku przez magazyn wnętrzarski „Dobrze Mieszkaj” i portal dobrzemieszkaj.pl. Ma on wyłonić najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a także udowadniać, że przestrzeń, która nas otacza, może być nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna. W tegorocznej edycji biorą udział panele podłogowe Wiparquet. Co je wyróżnia? Sześć kolekcji, siedem rodzajów struktur, 29 dekorów oraz doskonałe parametry użytkowe.

O tytuł Dobrego Designu 2015 walczą:

  1. Podłogi Wiparquet Kolekcja Audentic Chrome Dąb Vigo Szary RuckZuck
ycipk-2esy9h
  1. Podłogi Wiparquet Kolekcja Authentic Grain + Dąb Limburg śnieżny RuckZuck
  1. Podłogi Wiparquet Kolekcja Structure Dąb Biały RuckZuck
  1. Podłogi Wiparquet Kolekcja Timber Hikora Azteca miodowa RuckZuck

Każda z kolekcji marki Wiparquet ma nowoczesny i trwały system montażu Megaloc, który znacznie skraca czas układania paneli. Markę cechuje wyjątkowa trwałość oraz jakość, będące efektem zastosowania najwyższej klasy materiałów oraz innowacyjnych technologii. Ponadto panele posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, dzięki czemu przypominają prawdziwe drewniane deski.

ycipk-2esy9h

Jury konkursu, złożone z około stu architektów i dekoratorów wnętrz, a także z użytkowników serwisu www.dobrzemieszkaj.pl oraz fanów profilu czasopisma "Dobrze Mieszkaj" na Facebooku, wyłoni najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Forum Dobrego Designu w Warszawie 10 grudnia 2014 r. Zachęcamy do głosowania.

Polub WP Dom
ycipk-2esy9h
ycipk-2esy9h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2esy9h