Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
tynki
03-04-2018 08:33

Do czego przyda ci się mata malarska?

Mata malarska znajduje szerokie zastosowanie podczas remontu. Jej głównym przeznaczeniem jest ochrona podłóg, mebli i sprzętu AGD w trakcie prac. Zabezpiecza przed cieczami, pyłami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

dt783f1
dt783f1

Mata malarska to produkt, który pomoże w pracach malarskich i ogólnobudowlanych. Jest ona wykonana z grubej warstwy filcu podklejonego folią. Przydaje się w sytuacji, gdy tektura malarska okazuje się za cienka. Produkt jest bardzo odporny na ścieranie, wytrzymały i odporny na szpachlówkę, farbę, gips oraz inne mokre substancje. Mata doskonale nadaje się do układania glazury, szpachlowania, malowania i prac instalacyjnych. Ponieważ jest odporna na zużycie, bez problemów może być stosowana na wybrukowanych powierzchniach na zewnątrz budynków. Maty malarskiej można używać na wszelkiego rodzaju podkładach, ale ze względu na jej całkowitą szczelność nie zaleca się pokrycia nią parkietów oraz podłóg laminowanych na dłużej niż parę dni - z powodu zbierającej się wilgoci podłoga może ulec uszkodzeniu.
Do dyspozycji masz dwa rozmiary: 1 x 7,5 m oraz 1 x 2 m. W odróżnieniu od tektury malarskiej zabezpiecza przed przesiąkaniem wody, farby i innych płynnych substancji, pochłania pył i ogranicza jego rozprzestrzenianie. Dodatkowo chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniami. Ważne jest także, że można stosować ją wielokrotnie. Pamiętaj – używaj filcem do góry.

dt783f1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt783f1