Trwa ładowanie...
d2twny3

Aranżacja nowoczesnej łazienki w stylu loftowym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aranżacja nowoczesnej łazienki w stylu loftowym
(Ceramstic)
d2twny3

Aranżacja łazienki i jej wystrój - niezależnie od stylu - powinny motywować do działania, ale też relaksować wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Jeżeli najlepiej wypoczywasz w otoczeniu sprzętów w stylu loftowym, skorzystaj z naszych podpowiedzi ożywiających szarą industrialną aranżację łazienki.

Budowanie aranżacji łazienki wokół neutralnych kolorów o industrialnym rodowodzie jest już wieloletnim trendem, również jej przestrzeń coraz bardziej zaczęła przypominać salon czy garderobę. Nowoczesna łazienka w stylu loftowym przełamuje aranżacyjne stereotypy, wyprowadzając przytulne i ciepłe kolory, a do wnętrz zaprasza coraz odważniej beton, kontrasty barw oraz geometrię.

Łazienka w stylu loftowym: z czym łączyć kolor szary?

d2twny3

Styl loftowy od kilku lat jest wyznacznikiem nowoczesnych wnętrz i nadążania za panującymi trendami. Urządzając industrialną łązienkę, użyj płytek wiernie odwzorowujących strukturę i barwę betonu. By przełamać ich surowość, wykorzystaj designerskie designerskie dekory oraz dodatki. Szarość w łazience warto przełamać żywym kolorem i oryginalnymi detalami przypominającymi nieco street art czy malunki na murach w żywych, pobudzających do działania kolorach (np. w czerwieni obecnej w linii Loft marki Ceramstic).

Łazienka w stylu loftowym: jak działa dekor?

- Decydując się na szare płytki na ścianach łazienki, należy pamiętać o barwach towarzyszących, aby pomieszczenie pozostawało pogodne. Dekory w loftowej łazience to doskonały sposób na wzbogacenie wystroju wnętrza. Ich wyrazisty kolor kojarzący się z aktywnością doda aranżacji łazienki ożywczej energii. Możliwości wyboru dekorów są tak bogate (zarówno jeżeli chodzi o kolor, jak i rozmiar), że każdy może wedle własnych upodobań zaaranżować wystrój łazienki w stylu loftowym – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Łazienka w stylu loftowym: magia słów

W aranżacji łazienki w stylu industrialnym mile widziane jest połączenie szarości np. z dekorami zawierającymi napisy, kultowe postaci z filmów czy sceny z komiksu. O poranku będą one dodawać energii i motywacji do działania, wieczorem zaś – pozwolą domownikom odpocząć w otoczeniu pozytywnych emocji. W nowej kolekcji Loft, Ceramstic hasła na dekorach dają bezpośredni sygnał wywołujący uśmiech na twarzy – beauty, love czy magic to słowa, które poprawiają nastrój niezależnie od pory dnia.

d2twny3

Podziel się opinią

Share

d2twny3

d2twny3