następne
1 / 8

Wykładzina czy dywan w pokoju?

dodane 2015-11-23 (13:12) 1 rok 2 miesiące 28 dni 5 godzin i 39 minut temu | 12 opinii
Wykładzina czy dywan w pokoju? następne

Wykładzina czy dywan?

Są tacy, którzy bez chwili wahania odpowiedzą na to pytanie... podłoga drewniana! Jednak wielu z nas lubi czuć pod stopami puszystą miękkość, której nie zapewnią ani deski, ani panele. Chociaż twarde nawierzchnie są praktyczne, dywan i wykładzina dywanowa goszczą w prawie każdym domu.
Obecnie wykładzina niejednokrotnie przewyższa trwałością oraz innymi parametrami dywan i nie jest już traktowana jak jego gorsza siostra. Jakość i cena nie stanowią zatem ostatecznego wyznacznika podczas wyboru. Decyduje jednak wiele innych czynników. Zwykle wykładzina stanowi częstszy wybór do sypialni i pokoju dziecięcego, a dywan do salonu. Nie zawsze jednak warto kierować się tą zasadą - jeśli uważasz, że to właśnie wielobarwna wykładzina w kwiaty wniesie życie do salonu, nie bój się jej zastosować.

oceń
tak 3 100%
nie 0 0%

Opinie (12)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~Agnieszka 2016-01-14 (09:34) 1 rok 1 miesiąc 6 dni 9 godzin i 17 minut temu

zgodzę się z poprzendnikami za żadne skarby wykładzina, najgorsze co moze być, dywan jeszcze ujdzie, zależy tez jaki. Jak sie ma ładna deskę to i dywan nie jet potrzebny, drewno z ArtCore świetnie sie prezentuje, ja bardzo lubię takie troche matowe podłogi.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Michał 2015-12-09 (19:38) 1 rok 2 miesiące 10 dni 23 godziny i 13 minut temu

za żadne skarby wykładzina :d czułbym sie jak w przedszkolu troche, gdzie jest taka wykładzina dla dzieci, jak juz cos to dywan,a le mały i bardzo włochaty. Zresztą żona planuje coś takiego kupić, bo mamy kominek w salonie i miło byłoby tam czasami poleżeć. Swoją drogą taki włchoaty dywan ciekawe komponowałby się z podłogą drewnianą, ciemny dąb ( klasycznie, ale moim zdaniem deska wraca do łask, jak rozmawiałem z producentem, bo kupiliśmy w ArtCore to sami mówili, ze teraz maja więcej zamówień, bo ludzie przekonali sie do deski) i jaśniejszy dywan, bo wnętrze mamy w takich beżach, ciemna czekolada.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Piotr 2015-11-25 (18:59) 1 rok 2 miesiące 25 dni 23 godziny i 52 minuty temu

ja nie lubię bardzo wykładziny, dywan to zależy też jaki, bo często większość kupuje dywany, które nijak maja sie do wnętrza. Znajoma moja np nie ma nigdzie dywanów, położyła sobie podłogę drewnianą i stwierdziła, ze nie bedzie jej zakrywać, bo jets bardzo ładna i dba o nią specjalnymi środkami. Ja natomiast mam dywan ze względu na małe dziecko,a le myśle, że z czasem przekonam żonę i też wywalimy dywan.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
beautiful minds