ycipk-16vrf2

Urzekający dom znanej modelki. Jak mieszka Coco Rocha?

Ten dom to nie tylko miejsce wypoczynku dla całej rodziny. To również przestrzeń, w której Coco i jej mąż organizują warsztaty dla przyszłych modelek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urzekający dom znanej modelki. Jak mieszka Coco Rocha?
(Materiały prasowe)
ycipk-16vrf2

Coco Rocha to kanadyjska modelka znana ze współpracy z czołowymi domami mody. W 2010 r. wyszła za mąż za Jamesa Conrana, projektanta wnętrz. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci i mieszka na obrzeżach Nowego Jorku.

Od Christiana Lacroix do szkoły modelek

Coco Rocha została odkryta w swym rodzinnym Toronto w 2002 r., a kilka lat później w Paryżu otworzyła pokaz couture Christiana Lacroixa. Była na okładkach wielu czołowych pism – Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Współpracowała też ze światowej sławy domami mody, takimi jak Chanel, Dior, Louis Vuitton, Lanvin, Balenciaga, Calvin Klein czy Versace.

ycipk-16vrf2

Obecnie Coco mieszka wraz z mężem i dziećmi w Nowym Jorku. Ich dom jest przede wszystkim miejscem wypoczynku, ale pełni też funkcję przestrzeni, w której właściciele organizują tak zwany Model Camp. To specjalny program dla dziewcząt z całego świata – w trakcie warsztatów Coco i jej mąż uczą przyszłe modelki sztuki pozowania i przekazują im najważniejsze wskazówki dotyczące branży.

Materiały prasowe
Podziel się

Dom w wiejskim stylu z nowoczesnymi akcentami

Urządzając dom, Coco chciała stworzyć zarówno miejsce dla rodziny, jak i swego rodzaju bazę, aby móc gościć dziewczyny z branży – Wszystko musiało być trwałe, ale równocześnie musiało dobrze wyglądać. Nie zawsze znamy osoby spędzające czas w naszym domu i nie wiemy, czy nie są niezgrabne bądź lekkomyślne, dlatego musimy mieć pewność, że powierzchnie w naszym domu są wytrzymałe. Nikt nie lubi bałaganu, dlatego minimalizm i uporządkowana przestrzeń były również koniecznością – mówi o swoim domu Coco. Inspiracją do urządzenia domu był styl wiejski – chciano zachować charakter i urok podmiejskiej posiadłości, a jednocześnie dodać nowoczesne elementy z kolorowymi akcentami. Do przestrzeni zostały dodane stylowe rustykalne meble i blaty Dekton Cosentino, dzięki czemu osiągnięto równowagę pomiędzy stylem tradycyjnym a nowoczesnym.

ycipk-16vrf2
Materiały prasowe
Podziel się

Kuchnia w stylu Dekton Cosentino

Sercem domu Coco jest kuchnia. Aby otworzyć przestrzeń i zaangażować gości w gotowanie, ściana oddzielająca obszar gotowania od jadalni została usunięta. Zamontowano łączące się z ciemną podłogą jasnoszare, żyłowane blaty wykonane z Dekton Opera. Pozwala to gościom usiąść z brzegu kuchni i utrzymywać kontakt z Coco i Jamesem podczas przygotowywania posiłków – Bardzo nam się podoba tekstura powierzchni Dekton. Uwielbiamy również to, jak blat łączy się z podłogą, co tworzy bardzo ciekawą przestrzeń. Jeszcze bardziej niż kolor uwielbiamy jego jedwabisty dotyk. Jest prawie jak atłas; miękki i ciepły. Dekton naprawdę dobrze się też sprząta – dodaje mąż modelki.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-16vrf2

Patrząc na kuchnię modelki, można zauważyć jeszcze jedną rzecz – brak górnych szafek. Wielu ludzi nie wyobraża sobie tego, że mogłoby ich zabraknąć. Jednak według Coco takie rozwiązanie zaciemnia kuchnię. Modelka stawia na uporządkowaną i jasną przestrzeń oraz dobre oświetlenie. Jej zdaniem kuchnia powinna być nastrojowym miejscem, a przebywanie w niej ma sprawiać przyjemność.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-16vrf2
ycipk-16vrf2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-16vrf2