Trwa ładowanie...
d4d5enn

Urzekający dom znanej modelki. Jak mieszka Coco Rocha?

Ten dom to nie tylko miejsce wypoczynku dla całej rodziny. To również przestrzeń, w której Coco i jej mąż organizują warsztaty dla przyszłych modelek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urzekający dom znanej modelki. Jak mieszka Coco Rocha?
(Materiały prasowe)
d4d5enn

Coco Rocha to kanadyjska modelka znana ze współpracy z czołowymi domami mody. W 2010 r. wyszła za mąż za Jamesa Conrana, projektanta wnętrz. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci i mieszka na obrzeżach Nowego Jorku.

Od Christiana Lacroix do szkoły modelek

Coco Rocha została odkryta w swym rodzinnym Toronto w 2002 r., a kilka lat później w Paryżu otworzyła pokaz couture Christiana Lacroixa. Była na okładkach wielu czołowych pism – Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Współpracowała też ze światowej sławy domami mody, takimi jak Chanel, Dior, Louis Vuitton, Lanvin, Balenciaga, Calvin Klein czy Versace.

d4d5enn

Obecnie Coco mieszka wraz z mężem i dziećmi w Nowym Jorku. Ich dom jest przede wszystkim miejscem wypoczynku, ale pełni też funkcję przestrzeni, w której właściciele organizują tak zwany Model Camp. To specjalny program dla dziewcząt z całego świata – w trakcie warsztatów Coco i jej mąż uczą przyszłe modelki sztuki pozowania i przekazują im najważniejsze wskazówki dotyczące branży.

Materiały prasowe
Podziel się

Dom w wiejskim stylu z nowoczesnymi akcentami

Urządzając dom, Coco chciała stworzyć zarówno miejsce dla rodziny, jak i swego rodzaju bazę, aby móc gościć dziewczyny z branży – Wszystko musiało być trwałe, ale równocześnie musiało dobrze wyglądać. Nie zawsze znamy osoby spędzające czas w naszym domu i nie wiemy, czy nie są niezgrabne bądź lekkomyślne, dlatego musimy mieć pewność, że powierzchnie w naszym domu są wytrzymałe. Nikt nie lubi bałaganu, dlatego minimalizm i uporządkowana przestrzeń były również koniecznością – mówi o swoim domu Coco. Inspiracją do urządzenia domu był styl wiejski – chciano zachować charakter i urok podmiejskiej posiadłości, a jednocześnie dodać nowoczesne elementy z kolorowymi akcentami. Do przestrzeni zostały dodane stylowe rustykalne meble i blaty Dekton Cosentino, dzięki czemu osiągnięto równowagę pomiędzy stylem tradycyjnym a nowoczesnym.

d4d5enn
Materiały prasowe
Podziel się

Kuchnia w stylu Dekton Cosentino

Sercem domu Coco jest kuchnia. Aby otworzyć przestrzeń i zaangażować gości w gotowanie, ściana oddzielająca obszar gotowania od jadalni została usunięta. Zamontowano łączące się z ciemną podłogą jasnoszare, żyłowane blaty wykonane z Dekton Opera. Pozwala to gościom usiąść z brzegu kuchni i utrzymywać kontakt z Coco i Jamesem podczas przygotowywania posiłków – Bardzo nam się podoba tekstura powierzchni Dekton. Uwielbiamy również to, jak blat łączy się z podłogą, co tworzy bardzo ciekawą przestrzeń. Jeszcze bardziej niż kolor uwielbiamy jego jedwabisty dotyk. Jest prawie jak atłas; miękki i ciepły. Dekton naprawdę dobrze się też sprząta – dodaje mąż modelki.

Materiały prasowe
Podziel się
d4d5enn

Patrząc na kuchnię modelki, można zauważyć jeszcze jedną rzecz – brak górnych szafek. Wielu ludzi nie wyobraża sobie tego, że mogłoby ich zabraknąć. Jednak według Coco takie rozwiązanie zaciemnia kuchnię. Modelka stawia na uporządkowaną i jasną przestrzeń oraz dobre oświetlenie. Jej zdaniem kuchnia powinna być nastrojowym miejscem, a przebywanie w niej ma sprawiać przyjemność.

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4d5enn

d4d5enn
d4d5enn