Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Umywalki blatowe - dla kogo będą godnym uwagi rozwiązaniem?

Odpowiednio dobrane umywalki blatowe stają się nieodłącznym elementem wyposażenia łazienek urządzonych w różnych stylach. Za sprawą funkcjonalnych i różnorodnych kształtów oraz materiałów wyróżniających się wysoką jakością okazują się inwestycją na długie lata, zapewniając domownikom komfort oraz pomagając zadbać o higienę osobistą. Warto jednak wspomnieć, że wybór umywalki nie zawsze należy do najłatwiejszych zadań - inwestorzy bardzo często zastanawiają się, na jaki typ umywalki się zdecydować, a duża różnorodność dostępnych na rynku modeli nie ułatwia im wyboru. Z tego powodu w poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze zalety oraz wady umywalek blatowych i wskazujemy, które oczekiwania poszczególnych klientów spełnią one najlepiej.

Share
Umywalki blatowe - dla kogo będą godnym uwagi rozwią-zaniem? Umywalki blatowe - dla kogo będą godnym uwagi rozwią-zaniem? Źródło: materiały partnera
d18cfo5

Dlaczego warto zdecydować się na umywalki blatowe?

Niewątpliwą zaletą umywalek blatowych okazuje się ich estetyczny oraz minimalistyczny wygląd, który w dużej mierze wynika z możliwości ukrycia elementów montażowych pod blatem. Dzięki temu umywalki blatowe nie tylko prezentują się niezwykle nowocześnie, ale okazują się również łatwiejsze w utrzymaniu w czystości ze względu na mniejszą powierzchnię do czyszczenia niż w przypadku umywalek nablatowych czy wolnostojących. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że niektóre produkty proponowane przez markę Laufen wyróżniają się specjalną powłoką Laufen Clean Coat, która ułatwia usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń i sprawia, że łazienki stają się bardziej higieniczne.

Rozważając inwestycję w umywalki blatowe, warto także pamiętać o tym, aby powstały one z wysokiej jakości ceramiki. W przypadku marki Laufen można między innymi spotkać się z innowacyjnym materiałem SaphirKeramik, który pozwala na tworzenie nowoczesnych kształtów umywalek o niezwykle cienkich krawędziach przy zachowaniu ich trwałości. W tym przypadku Laufen również zadbał o to, aby wyroby ceramiczne znajdujące się w ofercie cechowały się odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie silnych środków chemicznych. W efekcie umywalki blatowe wytrzymują w nienaruszonym stanie wiele długich lat i bardzo wolno tracą na swojej wartości.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

O czym należy pamiętać, decydując się na umywalki blatowe?

Starannie wykonane umywalki blatowe dobrze sprawdzą się w łazienkach, które powinny wyróżniać się funkcjonalnością. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku marki Laufen niektóre propozycje umywalek blatowych powstały z innowacyjnego materiału SaphirKeramik, który zachwyca swoją plastycznością oraz trwałością. W efekcie tego typu umywalki przyciągają wzrok za sprawą wyjątkowych i delikatnych form, które często stają się dodatkową ozdobą łazienek. Co więcej, dużą zaletą materiału SaphirKeramik okazuje się również lekkość, która pozwala na stworzenie umywalek o mniejszej wadze i tym samym umożliwia łatwy oraz tani montaż. Dzięki temu inwestorzy zyskują większą pewność, że remont łazienki przebiegnie bez nieprzyjemnych niespodzianek, a samo wnętrze przez wiele lat będzie wyróżniało się estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością.

Artykuł sponsorowany
d18cfo5

Podziel się opinią

Share
d18cfo5
d18cfo5