WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
wp
Pokój ucznia z antresolą
szybkiemetamorfozy.pl
pokój dziecka
17-05-2017 (16:40)

Pokój ucznia z antresolą

Mieszkanie w stanie deweloperskim to idealna sytuacja dla aranżacji wnętrz. Taka przestrzeń jest jak niezapisana karta, gdzie można tworzyć od podstaw. Tym razem nie obyło się jednak bez wyburzenia ściany. Mimo tego zaplanowanie pokoju dla dziecka, gdzie można puścić wodze fantazji, okazało się dużą frajdą zarówno dla projektantki, Magdy Borowiak-Wróblewskiej, jak i jej ekipy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Właścicielem pokoju jest siedmioletni Michał. Ponieważ wkrótce rozpoczyna on swoją przygodę ze szkołą, we wnętrzu trzeba było zaplanować kącik do nauki. Marzeniem chłopca okazała się jednak obszerna antresola, gdzie można się bawić. Magda Borowiak-Wróblewska spełniła i to życzenie.

wp

Tłem dla lekkiej konstrukcji przygotowanej na wymiar antresoli stała się nowoczesna czarno-biała tapeta ze wzorem, nawiązującym do modeli samolotów. We wnętrzu nie zabrakło jednak także wielu innych typowo chłopięcych akcentów. Projektantka zadbała też o szczegóły techniczne – od bezpiecznej farby na ściany przez profesjonalny osprzęt oświetleniowy po dekoracyjne zabezpieczenia na antresoli. Kolorowe akcenty ożywiły aranżację, a drewniana podłoga dodała jej przytulności.

Projekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska/ SzybkieMetamorfozy.pl

Polub WP Dom
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.