Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Lodówka Samsung: najwyższy wymiar nowoczesności w Twojej kuchni

Lodówki firmy Samsung to jedne z najchętniej wybieranych chłodziarek na rynku. Są odpowiedzią na wysokie wymagania użytkowników i oferują funkcje, których dawniej nie spotykało się w sprzętach AGD. O jakich opcjach mowa? Samsung proponuje obecnie kilka serii lodówek. Są wśród nich stosunkowo niewielkie i proste modele wyposażone w zaawansowany technologicznie system chłodzenia. Z kolei w innych seriach dostępne są inteligentne urządzenia z wbudowanym ekranem multimedialnym i łączem internetowym. Wszystkie natomiast łączy nowoczesny, minimalistyczny design, który świetnie wpisuje się w każdą kuchenną aranżację. Co jeszcze wyróżnia najnowsze propozycje tej marki?

Share
 Źródło: materiały partnera
dbry98n

Jakie innowacyjne funkcje znajdziesz w lodówkach Samsung?

Lodówki proponowane przez firmę Samsung to przede wszystkim zaawansowany system chłodzenia typu MultiFlow, zapewniający równomierne rozprowadzanie i utrzymywanie temperatury – i to mimo cienkich ścianek obudowy urządzenia. W efekcie przechowywane produkty pozostają dłużej świeże. Nowoczesne materiały zawierające m.in. włókno szklane zapewniają świetną izolację – chłodzenie nie wymaga zużycia większych ilości energii, a wnętrze jest bardziej przestronne.

Standardem w lodówkach Samsung stał się też system NoFrost, czyli technologia bezszronowa. Dzięki niej rozmrażanie i czyszczenie urządzenia przebiega błyskawicznie i jest proste. W końcu nowoczesność w kuchni to nie tylko innowacyjne działanie i dodatkowe funkcje – ale również ergonomia, energooszczędność i łatwość obsługi. Możesz przekonać się o tym, przeglądając ofertę tego producenta dostępną na stronie sklepu Neonet.

Rozwiązania dla osób ceniących doskonałą organizację

Przemyślany projekt i odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów urządzenia to podstawa dobrej organizacji w kuchni. Wiele modeli proponowanych przez markę Samsung to chłodziarki typu Side by Side – dzielone w pionie, z dwoma niezależnymi obiegami powietrza. Jednak zdecydowanie największą innowacją wprowadzoną przez tego producenta jest zastosowanie funkcji smart – dotyczy to linii FamilyHub. Dzięki dotykowemu ekranowi i łączności z Internetem lodówka umożliwia m.in.:

 • dostęp do sieci,wysyłanie wiadomości,
 • tworzenie notatek, grafików i rysunków,
 • sterowanie innymi sprzętami smart w domu,
 • a nawet oglądanie filmów.
dbry98n

Dodatkowo system aparatów fotograficznych we wnętrzu chłodziarki pozwala na zdalną kontrolę zawartości lodówki.

Pełna personalizacja i możliwość rozbudowy

Dla wielu osób perfekcyjna aranżacja kuchni jest bardzo ważna. Jednak odpowiednie dopasowanie sprzętu AGD do posiadanych mebli oraz stylu pomieszczenia może nie być proste. Marka Samsung oferuje klientom opcję personalizacji chłodziarek z linii BeSpoke – dotyczy to zarówno wyboru koloru frontu, jak i dowolnej rozbudowy o dodatkowe urządzenia. Dzięki temu sprzęt może stać się ozdobą kuchni.

Jedna lodówka – wiele funkcji

Nowoczesne urządzenia AGD są wielofunkcyjne. Dzięki temu oszczędzasz przestrzeń, a wszystkie codzienne czynności i obowiązki wykonujesz szybciej. W lodówkach Samsung z najnowszych kolekcji znajdziesz m.in.:

 • kostkarkę do lodu, 
 • dystrybutor filtrowanej wody,
 • szuflady Fresh+ o niższej temperaturze, służące do przechowywania warzyw i owoców,
 • opcję zmiany temperatury w zamrażarce, tak by pełniła funkcję chłodziarki, 
 • podział wnętrza na strefy pod względem temperatury,
 • specjalne półki na wino.
dbry98n

Lodówki przyszłości – postaw na nowoczesność!

Lodówka to jeden z tych elementów wyposażenia, na które na co dzień nie zwracamy szczególnej uwagi – po prostu z niej korzystamy. Firma Samsung udowadnia jednak, że to urządzenie może być nie tylko wygodne w użytkowaniu i niezawodne, ale funkcjonalne na miarę XXI wieku. Warto zaopatrzyć się w Neonet w model, który poprawi organizację w kuchni i ułatwi użytkownikom wykonywanie codziennych obowiązków oraz przygotowywanie posiłków.

Artykuł sponsorowany
dbry98n
dbry98n