Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Linia eleganckich łazienek

Elegancja to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Unikalny charakter miejsca relaksu zapewniają współgrające ze sobą nawet najmniejsze detale jego wyposażenia. Elementy techniczne, tak niezbędne w prawidłowym działaniu Twojej łazienki, muszą także być częścią całej kompozycji. Jak zatem pogodzić wysoką jakość i niezawodność z najnowocześniejszymi trendami designu? Wyjściem naprzeciw takim oczekiwaniom są np. odpływy liniowe Kessel BLUE LINE.

Share
Linia eleganckich łazienek
Źródło: materiały partnera
d2zhscl

Odpływy liniowe BLUE LINE

Gdzie jak gdzie, ale to właśnie w łazience, instalacja wodno-kanalizacyjna odgrywa kluczową rolę. Konieczne odprowadzenie wody zapewniają niezawodne elementy techniczne, których funkcjonalność i prostota rozwiązań musi współgrać z wyrafinowanymi nowoczesnymi trendami obowiązującymi w dzisiejszym projektowaniu wnętrz. Odpływy liniowe są wyjściem naprzeciw takim potrzebom. Kessel BLUE LINE stawia na wysoką jakość, zastosowanie wytrzymałych, certyfikowanych materiałów wykonanych z dbałością o największe szczegóły. Koniecznie sprawdź tą ofertę!

Odpływ Kessel BLUE LINE jest wykonany z cechującego się wysoką wytrzymałością tworzywa ABS, które gwarantuje niezawodną pracę oraz łatwe utrzymanie czystości. Sama ramka oraz pokrywa stworzona została z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI304.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Znaczącą przewagą odpływów liniowych nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest łatwość ich czyszczenia. Produkty Kessel BLUE LINE cechują się więc bardzo gładką powierzchnią i wysokim stopniem samooczyszczenia. W celu zapewnienia szybkiego i skutecznego odprowadzania wody, zapobiegając jej gromadzeniu na powierzchni, w zestawie zdecydowano się na wykorzystanie odpływu DN40 zapewniającego maksymalną wydajność dochodzącą nawet do 42 l/min. Ze względu na różne wymiary kabin odpływy Kessel BLUE LINE dostępne są w najczęściej spotykanych wymiarach: 650 mm, 750 mm, 850 mm i 950 mm. Korzystna relacja wysokiej jakości do umiarkowanej ceny wpływa na rosnącą popularność odpływów liniowych Kessel BLUE LINE. Nie można przejść obok nich obojętnie!

d2zhscl

Czas odejść od tradycyjnych kabin prysznicowych

Nic tak nie psuje końcowego efektu nowej łazienki jak biały, wyróżniający się brodzik, na którym osadzona jest kabina prysznicowa. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań! Zastosowanie odpływów liniowych Kessel BLUE LINE, montowanych bezpośrednio w podłodze, zaowocowało wprowadzeniem pryszniców typu „walk-in”. Dzięki nim możliwe jest wzięcie kąpieli bez zbędnych przeszkód w postaci stopni, czy kłopotliwych podwyższeń, jak również bez rozlewającej się po podłodze wody. Aby odpływ działał poprawnie, konieczny jest jego prawidłowy montaż. Odpływy liniowe Kessel BLUE LINE instaluje się szybko, w bardzo intuicyjny sposób, a poszczególne etapy prac opisane są w przystępnie opracowanej instrukcji, dołączonej do każdego odpływu. Należy pamiętać o zastosowaniu spadku podłoża prysznica (min. 1,5% -2%) tak, aby woda spływałając po podłodze trafiała bezpośrednio do odpływu i została szybko odprowadzona przez zamontowany w nim syfon.

Zastosowanie odpływu liniowego Kessel BLUE LINE w Twojej łazience zapewni doskonałą czystość i wysoką estetykę całego pomieszczenia. Wysoka jakość zastosowanych materiałów w połączeniu z prostotą mechanizmów jest gwarantem długiego korzystania z kąpieli bez najmniejszych usterek i awarii. Wybierając odpływy liniowe do swojej łazienki należy kierować się nie tylko niską ceną, ale przede wszystkim funkcjonalnością i estetyką – szukajmy rozwiązań, które łączą w sobie wszystkie te zalety. Takimi niewątpliwie są odpływy liniowe Kessel BLUE LINE, które możesz kupić w naszym sklepie.

d2zhscl

Podziel się opinią

Share
d2zhscl
d2zhscl