WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Dobry dzień zaczyna się od kawy. Ekspresy ciśnieniowe do 300 zł

Pyszna kawa w kilka chwil postawi cię na nogi głębokim smakiem i wspaniałym aromatem. Mały, prosty w obsłudze ekspres, który łatwo się czyści to prawdziwy skarb, zwłaszcza w małej kuchni lub biurze. Oto warte uwagi modele do 300 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały ekspres najczęściej pozwala przygotować jedną porcję kawy
Mały ekspres najczęściej pozwala przygotować jedną porcję kawy (Shutterstock.com)
WP

Niezbędna o poranku

Ekspresy ciśnieniowe to urządzenia wykorzystujące do przygotowania kawy wysokie ciśnienie, dzięki któremu napar ma intensywny smak i aromat, a na napój nie musimy długo czekać. Te urządzenia skracają czas oczekiwania na kawę nawet do kilkunastu sekund, w zależności od mocy. W cenie do 300 złotych znajdziemy duży wybór ekspresów kolbowych do espresso, tradycyjnych przelewowych, małych ekspresów ciśnieniowych i popularnych urządzeń na kapsułki. Dwa ostatnie rodzaje cieszą się największym zainteresowaniem konsumentów.

WP

Tani nie znaczy gorszy

W atrakcyjnej cenie nietrudno znaleźć mały, zwarty w konstrukcji i intuicyjny w obsłudze mini ekspres na jedną filiżankę naparu. W odróżnieniu od dużych, w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych za kilka tysięcy złotych, do tego urządzenia sypiemy już zmieloną kawę, a wodę uzupełniamy w specjalnym zbiorniczku.

WP

Kawę z ekspresu cenimy za aromat, który zapewni nam wbudowany młynek do ziaren. Tańsze modele niestety go nie mają. Możemy jednak skorzystać z promocji, która pozwala zaoszczędzić nawet połowę ceny urządzenia i dokupić młynek.

WP

Nie zajmie dużo miejsca

Proste w obsłudze ekspresy kapsułkowe i małe ekspresy ciśnieniowe sprawdzą się w małych kuchniach. Małe modele są najprostsze w obsłudze i tanie. Do zaparzenia kawy potrzebujesz zmielonej kawy lub specjalnych kapsułek, w których znajduje się odmierzona ilość skoncentrowanej esencji. W drugim przypadku nie musimy czyścić ekspresu, co znacząco ułatwia i usprawnia korzystanie z naszego ekspresu, który dodatkowo cieszy oczy eleganckim dizajnem.

WP

Ekspresy, które ozdobią kuchnię

Kawosze, którzy poza smakiem i aromatem ciemnego napoju cenią stylowe wnętrza, mogą sięgnąć po stylowe ekspresy w oryginalnym kolorze, dopasowane do pozostałych dodatków.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP