Elewacje wewnętrzne

‹ poprzednia 1 2 3 4

Jakie kolory półwyspu kuchennego?

Chciałam zapytać, czy półwysep w kuchni, który łączy salon z kuchnią, może być w innym kolorze niż meble kuchenne? Podoba mi się waniliowa kuchnia angielska z drewnianymi ciemnymi blatami, a wyspa byłaby brązowa z czarnym blatem granitowym. Wszystkie brązy w jednym odcieniu. I w salonie również ciemnobrązowe meble.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:54

Jak w salonie z otwartą kuchnią pomieścić wyspę, kącik jadalny i kominek?

Jak w salonie z otwartą kuchnią pomieścić meble kuchenne, wyspę, stół z krzesłami, kanapę dla 4 osób i kominek? Czy wydzielać także podłogę na część kuchenną i salonową? Nadmienię, że pomieszczenie ma 28 mkw. i posiada oko kuchenne i drzwi 3-skrzydlowe z wyjściem na taras.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:53

Czy LED-y ze ściemniaczem to oszczędność?

Czy zastosowanie żarówek LED dedykowanych do ściemniania (żyrandol na 6 żarówek LED G9 230 V 3W) wraz ze ściemniaczem dedykowanym do żarówek LED ściemnianych da mi jakieś oszczędności w stosunku do aktualnie zainstalowanych zwykłych żarówek z trzonkiem G9 ? Jakiego rzędu mogą to być oszczędności? Czy lepiej kupić żarówki LED G9 230V o niższej wartości, np. 1,8 W lub 2 W i nie zawracać sobie głowy ściemniaczem? Uprzejmie proszę o szybką odpowiedź i ewentualną podpowiedź co w zamian

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.2.2016 10:51

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Vetrex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds