Elewacje wewnętrzne

‹ poprzednia 1 2 3 4

Jak dobrać kolor farb na ścianę?

Proszę o podpowiedź, jak dobrać kolor farb na ścianę. Słyszałam, że dobrym sposobem jest zamówienie małej próbki i pomalowanie kawałka ściany - czy to się sprawdza? A może wybór koloru jest mimo wszelkich systemów dobierania koloru wielką loterią?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 13.7.2015 16:41

Czy w małej łazience zmieści się wanna i prysznic?

Jestem rencistką z mało zasobnym portfelem. Mam problem z remontem mieszkania, a zwłaszcza łazienki. Wymiary: 2 m dług. I 1,55 m szerokości. Chciałabym zachować wannę i mieć zarazem prysznic [bez kabiny prysznicowej], poza tym WC oraz umywalkę. Jak Pani widzi taki pomysł?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 13.7.2015 16:40

Remont małej łazienki: pomysły

Moja 73-letnia mama mieszka w bloku czteropiętrowym na Grunwaldzie w Poznaniu. Mamy poważny problem z łazienką, gdyż po 50 latach rury instalacji tak zaszły kamieniem, że praktycznie zimna woda nie leci. Dlatego zbieramy pieniądze na remont łazienki i kuchni, które są połączone ścianką. Problem polega na niewielkich wymiarach łazienki - ma tylko 2,4x2 m, podobnie kuchnia. Czy można uzyskać poradę dotycząca ustawienia elementów łazienki w tak małym wnętrzu? Obecnie nie ma umywalki, bo stoi pralka i wanna żeliwna 1,4 m zajmująca całą łazienkę.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 13.7.2015 16:38

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds