następne
1 / 5

Jak zaaranżować funkcjonalną kawalerkę w filmowym stylu?

dodane 2016-06-29 (14:51) 7 miesięcy 28 dni 10 godzin i 3 minuty temu
Jak zaaranżować funkcjonalną kawalerkę w filmowym stylu? następne

Funkcjonalna aranżacja kawalerki

Aranżując kawalerkę, musisz zmierzyć się z kilkoma trudnymi zadaniami. Pierwsze polega na funkcjonalnym zaplanowaniu rozkładu pokoju, który służy zarówno jako sypialnia, jadalnia, pokój dzienny, jak i garderoba. Drugim zadaniem jest zmieszczenie na małej powierzchni wszystkich potrzebnych do życia rzeczy i sprzętów. Trzecim - sprawienie, żeby wypełnione codziennymi gadżetami mieszkanie nie wyglądało na zagracone. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami tak, by kawalerka stała się funkcjonalna, ale również przestrzenna i stylowa. Zobacz 19-metrowe mieszkanie, które przeszło funkcjonalną i stylową metamorfozę.
Atutem tej niewielkiej przestrzeni jest niewątpliwie duże, trójskrzydłowe okno balkonowe. Wszystkie skrzydła zostały zamienione z otwieranych na przesuwne, co pozwoliło na zwiększenie przestrzeni użytkowej wokół okna. Dla doświetlenia pomieszczenia zamiast tradycyjnych firan zastosowano lekkie, przepuszczające światło rolety w kolorze białym. Przy wyborze materiałów postawiono na takie, które odbijają światło. Tradycyjny grzejnik zastąpiono dekoracyjnym o lustrzanej powłoce.

Materiał pojawił się w serwisie dzięki uprzejmości Marty Eljasiak, właścicielki pracowni architektonicznej Beautiful Minds, www.beautifulminds.pl


oceń
tak 9 100%
nie 0 0%

Dekoracja wnętrz

dekoria
Obrus w krateczkę
od 54,90 zł kup
Koc Cotton Cloude
od 143,90 zł kup
Kubki Salt&Pepper
od 93,90 zł kup

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
beautiful minds