Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze? http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Koszty ogrzewania domu przez kolektory

Jakie są koszty ogrzewania przez kolektory? Chodzi o dom o powierzchni ok. 120 metrów.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.7.2015 16:34

Dotacje na baterię fotowoltaiczną

Mam dom jednorodzinny 40 km od Łodzi, na wsi. Jest ocieplony styropianem. Chciałbym zainstalować baterie fotowoltaiczne o mocy ok. 3 KW, gdyż wciąż mam wyłączenia prądu. Uzyskana energia byłaby używana na bieżące potrzeby (lodówka, oświetlenie, komputer, piec na ekogroszek, cwu) oraz magazynowana na wypadek wyłączeń. Z jaką firmą to zrobić? Gdzie znaleźć rzetelne wyliczenie kosztów? Czy można liczyć na dotacje?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.7.2015 16:33

Szukam zintegrowanych systemów kolektorów słonecznych z pompą ciepła i ogniwami fotowoltaicznymi

Pytanie dotyczy kompletnego systemu podgrzewania c.w.u. oraz dogrzewania c.o. domu jednorodzinnego o powierzchni 120 mkw., spełniającego normy szczelności i termoizolacji, z mechaniczną wentylacją, z wykorzystaniem wymiennika ciepła. Czy na rynku polskim oferowane są zintegrowane systemy kolektorów słonecznych z pompą ciepła, ogniwami fotowoltaicznymi? Jacy są producenci i ceny zestawów? Oczywiście chodzi mi o przykłady.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 01.7.2015 16:32

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
Newsletter

Akceptuję regulamin