Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze? http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Jak urządzić pokój, gdzie na wszystkich ścianach są drzwi i okna?

Jak umeblować pokój, w którym wszystkie ściany są zajęte drzwiami i oknami? Na dwóch ścianach są 3 okna, a na pozostałych dwóch drzwi.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 14.5.2015 11:06

Jak udekorować pokój pierwszaka?

Szukam pomysłu na pokój dla syna, kłopot mam z kolorem ścian. Meble będą szare z niebieskimi uchwytami. Syn chce niebieskie ściany i najlepiej jakieś samochody, we wrześniu pójdzie do szkoły, wydaje mi się, że na fototapetę z samochodami z filmu „Auta” już jest za duży. Myślałam o kilku pasach jakiejś ciekawej tapety na ścianie z łóżkiem. Pokój mały o wymiarach 2,5x4 m. No i drugie pytanie: mamy zamówione zabiegowe schody drewniane, które będą w salonie i poprowadzą na górę do pokoju. Salon pomalowany na kolor beżowy, jedna ściana ciemniejsza w brązie. Zastanawiam się, co zrobić ze ścianą przy schodach i na tej niby klatce schodowej? Fachowiec proponuje położyć tam tapetę z włóknem szklanym, ale nie wiem, czy to będzie ładnie wyglądało? Jaki wzór wybrać?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 14.5.2015 11:05

Ile kosztuje metamorfoza mieszkania?

Jaka jest cena „przemeblowania" pomieszczeń mieszkalnych i uzupełnienia ich w dodatki, aby nabrały innego charakteru?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 14.5.2015 11:03

partnerzy serwisu
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
Newsletter

Akceptuję regulamin