Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze?

http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Jaki kolor ścian do pokoju chłopca?

Mam problem z doborem koloru ścian i wykładziny podłogowej do wybranych mebli do pokoju chłopca. Meble są producenta Black Red White system Caps (jasne meble z niebieskimi wstawkami). Jest to pokój bardzo dobrze nasłoneczniony (okna duże, na dwóch ścianach - południowej i zachodniej), wymiary pokoju 3,5 x 4,2. Będę wdzięczna za podpowiedź, jaką kolorystykę dobrać.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 06.2.2015 09:14

Co myśleć o pressbetonie?

Staram się za wszelką cenę znaleźć dobre opinie o pressbetonie na krajowym rynku - czy wszyscy projektanci tak już do końca będą się trzymali kostki Bauma? Przecież bruku nie da się położyć na balkonie, na tarasie wygląda beznadziejnie. Czy to przez brak informacji, czy też zasługa lobby brukarskiego? Co Pani sądzi o pressbetonie?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 06.2.2015 09:13

Jak skorzystać z porad architekta wnętrz?

Dzień dobry, właśnie kupiłam dom w stanie surowym. Troszkę chciałabym w nim pozmieniać. Jak można skorzystać z Państwa pomocy, jeśli chodzi o aranżację wnętrz? Dziękuję za odpowiedź.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 06.2.2015 09:12

partnerzy serwisu
daikin
ospel
hewalex
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
Newsletter

Akceptuję regulamin