Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze?

http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Jak urządzić nietypową kuchnię?

Mam w mieszkaniu małą, nietypową kuchnię, bo ma 1,6x3,5 m i na całej dłuższej ścianie od sufitu na wys. ok. 75 cm są luksfery starego typu, 5 rzędów, co daje doświetlenie kuchni. Od okna w dół do podłogi jest glazura na wszystkich ścianach wokół. Teraz na węższej ścianie mam zlew (80 cm), obok zaraz kuchenka (50 cm), dalej 30-centymetrowa szafeczka i koniec ściany, ale pod oknem z luksferów stoją szafki, na tyle odsunięte od kuchenki, by otwierał się piekarnik, którego drzwiczki wychodzą na bok szafek pod oknem. W takim układzie tworzy się niewykorzystana przestrzeń w i tak już malutkiej kuchni. Chciałabym zmienić ten układ, robiąc remont (nowe szafki), ale nie bardzo wiem jak, bo nie chcę zmieniać układu instalacji gazowej i wod.-kan. Zlew i kuchenka powinny raczej zostać na tej ścianie, ale tak, by za tymi urządzeniami dało się płynnie przejść na ścianę podokienną ze stojącymi szafkami i zakręcić na drugą wąską ścianę, na której są szafki stojące i wiszące. Będę b. wdzięczna za jakieś wskazówki i pomoc.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 28.1.2015 13:28

Jakie kafelki do kuchni?

Mam duży problem z doborem kafelków do kuchni w kolorze olchy miodowej. Kuchnia była kupowana, kiedy ten kolor okleiny królował w polskich sklepach. Obecnie nie stać mnie na kupno nowych mebli, więc chciałam całość trochę unowocześnić. Na szczęście fronty mebli to tzw. mydelniczka, ale nie da się ich okleić okleiną (próbowałam), a zakup nowych nie wchodzi w grę, bo koszt nowych frontów jest zbyt wysoki (ze względu na nietypowe wielkości szafek). Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 28.1.2015 13:27

Jak zaprojektować wystrój do pokoju ze skośnymi ścianami?

Jak zaprojektować pokój 3 m szeroki i 5,5 m długi? Jedna ściana z oknem ma 2,5 m wysokości, druga z drzwiami ma 3,4 m - z powodu tej różnicy ściany boczne są skośne. Proszę o pomoc, bo właśnie jestem przed remontem.

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 28.1.2015 13:26

partnerzy serwisu
daikin
ospel
hewalex
RuckZuck
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
RuckZuck
Newsletter

Akceptuję regulamin