Witam, proszę o podpowiedź, jaki materiał może zostać położony na klatce schodowej (jak na zdjęciu w linku), aby dał podobny efekt oraz gdzie można nabyć kamień/płytkę, które są położone na ścianach, w tym lub podobnym wzorze?

http://iprojektowaniewnetrz.pl/wizualizacje/inne/projekt-klatki-schodowej-w-krakowie.html

Odpowiedzi (1)

awatar

Pawel_Hybel_stegu.pl | 23 września 2013 10:05:48

Aby uzyskać podobny efekt, pod względem struktury kamienia i koloru, proponuję wykorzystać kamień dekoracyjny Istria lub płytki elewacyjne Madera z oferty firmy Stegu.

Oba produkty są dostępne w Castoramie na terenie całej Polski.

zgłoś do moderacji
logowanie

Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Chciałabym zmienić meble w kuchni. W części jadalnianej miałam meble stylowe - natomiast w części kuchennej zwykły komplet mebli. Proszę mi podpowiedzieć, jakie meble kupić, żeby zostawić te z jadalni, ale dobrać do nich nowoczesne?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 17.11.2014 16:34

Jakie listwy przypodłogowe?

Proszę o poradę, jeżeli chodzi o dobór listew przypodłogowych w korytarzu. Podłogi są z płytek w kolorze przecieranego beżu i brązu, ściany w kolorze beżowym, natomiast drzwi są w ciemnym brązie. Kolejne zapytanie dotyczy korytarza wejściowego, w którym jest podobna kolorystyka i szafa wnękowa w kolorze ciemnej czerwieni z brązem (trochę jak merbau lub paddock). Jak ożywić ścianę naprzeciwko szafy i jakie zastosować kolory i dodatki, by korytarz wydał się większy (szerszy) i jakie dobrać dodatki, żeby robił wrażenie?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 17.11.2014 16:32

Koszt projektu architektonicznego

Posiadam mieszkanie 37 mkw. w bloku 4-kondygnacyjnym na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z kuchni od strony północnej, łazienki i WC, przedpokoju łączącego kuchnię i pokój dzienny, który jest przedzielony płytą, oddzielając sypialnię. Urządzony jeszcze w latach 90. Marzę o remoncie i projekcie w stylu nowoczesnym i skromnym. Mąż jest po operacji na otwartym sercu i oboje jesteśmy z dysfunkcją narządów ruchu. W małej sypialni mam zamontowane drabinki do ćwiczeń porannych i wieczornych. Jaki byłby orientacyjny koszt projektu i zmian mojego mieszkania na nowoczesne i funkcjonalne?

Uzytkownik_serwisu_dom.wp.pl | 17.11.2014 16:31

partnerzy serwisu
daikin
ospel
hewalex
RuckZuck
Szybkiemetamorfozy.pl
regiodom
beautiful minds
RuckZuck
Newsletter

Akceptuję regulamin